Kudankulam_NPP

Індія відмовилася від російського обладнання для АЕС

За повідомленням російського видання “Время покажет“, російські виробники атомної енергетики не змогли задовольнити Індію якістю свого обладнання. І це в умовах, коли Індія навіть не платить за нього. Москва видала «кредит» на будівництво АЕС, який, ймовірно, за традицією буде списаний.

Тепер Індія вимагає заміну турбінного обладнання від «Силових машин» Олексія Мордашова. Нью-Делі пропонує «Росатому» замінити його на продукцію японських виробників.

Індійська сторона висловлювала невдоволення якістю поставлених «Силовими машинами» турбоустановок і генераторів для турбінного відділення вже побудованих блоків АЕС «Куданкулам».

Вимога стосується і нової АЕС з шістьма блоками, будівництво якої також передбачено міжурядовою угодою і має завершитися до 2034 року.

Проекти всіх шести блоків станції ідентичні, на будівництво останніх двох блоків Росія надасть Індії кредит на десять років в розмірі $4,2 млрд.

Ранцше, журналістам UADays стало відомо, що індійська компанія HindustanAeronautics планує припинити ліцензійне виробництво російських винищувачів Су-30МКІ в березні 2020 року. Причина відмови – відсутність нових замовлень.

Залиш свою думку..