EE5sqAmX4AEw4y6.jpg-large

Як в окупованому Донецьку «заробити» на Porshe!?

Цікаво, а в усіх країнах сучасного світу уповноваженому з прав людини дарують автомобіль марки Porshe? Напевно, що ні, звісно якщо це не є омбудсмен «молодої донецької республіки».

Ця історія бере свій початок у 2014-му році. Коли громадянин РФ, отаман «Всевеликого Війська Донського» Микола Козіцин відправився в Торез. Отаман так захопився процесом, що попутно “звільнив” місцевого жителя від двох автомобілів, грошей, і колекції холодної зброї. Куди пішла колекція – невідомо, а ось два автомобіля, один з яких був той самий Porsche, виявилися на парковці ВБЕЗ Макіївки. Кому призначалися авто, достовірно не зрозуміло, але простояли ті автівки не довго. Після чого, Porsche виявився вже на інший парковці, під будівлею захопленої адміністрації в Донецьку. Повернути авто власнику вже не було можливим. На авто розраховував сам ватажок О.Захарченко. І тут з’являється дама…

Чим саме та як вона зацікавила курмаршала – питання риторичне. Почнімо з того, що це особа, яка навіть не має середньої освіти. В декрет пішла з 9 класу загальноосвітньої школи. Але “ДНР” справа тонка, і тут даму призначили “уповноваженою з прав людини” в “ДНР”. Ну, а потім була любов по- “новоросскі”: «кохав» Сашко ту Дарину Морозову регулярно і за першим дзвінком. За що, власне кажучи, і подарував їй Porsche. В решті-решт, Сашкові “знесло голову” в шинку, ну а Дарина залишилася “вдовою”.

І уявіть собі, сьогодні ця особа представляє т.зв. “ДНР” в мінських переговорах. Ось така love story по-денееровскі.

Джерело

Залиш свою думку..