Президент Білорусі звинуватив РФ у величезному збитку

Президент Білорусі звинуватив РФ у величезному збитку

За повідомленням видання Белта, очільник Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в результаті подання брудної нафти з Росії, оцінив фінансовий збиток економіці Білорусі в сотні мільйонів доларів.
Олександр Лукашенко підкреслив, що саме такі суми звучать з вуст журналістів і вони є близькими до реальної. У свою чергу, точні втрати підрахувати вкрай складно, але деякі підприємства просто простоювали.

“Це величезний збиток, нанесений нафтопроводу, самому устаткуванню на нафтопроводах (це ж насоси на самих станціях і усіх інших) і на НПЗ, – прокоментував глава держави. – І це величезний збиток, який був нанесений країні. Ми недоотримали певний прибуток, валютну виручку, транзит – ми величезні гроші втратили. Це сотні мільйонів доларів. Журналісти часто цю суму називають, вони недалеко від істини”.

Зі слів Лукашенко, вони ще не обговорювали з Путіним план компенсації втрат. Проте, основною причиною аварії Лукашенко визначив “розхлябаність і розпущеність на території Росії”. При цьому, як вважає президент Білорусі, Володимир Путін “розуміє, що збиток потрібно компенсувати”. Кінцеву суму збитку Лукашенко обіцяє озвучити після ревізії на НПЗ.

Залиш свою думку..